Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Jsme specialisté na wellness | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Nejširší nabídka kvalitních Swim Spa v ČR | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Navrhněte si vlastní cenu Vaší vířivky s protiproudem! | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Swim Spa s nejlevnějším provozem na trhu!

Passion Spas - Akční Léto 2024

Banner XC Heat Pump akce.jpg

Passion Spas je lídrem a světovou špičkou v oblasti vývoje a výroby vířivek s protiproudem. Již téměř 30 let jsou všechny vířivky Passion Spas celosvětově známy díky svému inovativnímu přístupu k vývoji, výrobě a designu svých modelů. Passion Spas mají svá výrobní a distribuční centra po celém světě, jedná se tedy opravdu o zavedenou značku, která si za svými vířivkami stojí.

Díky svým zkušenostem se jedná o swim spy, které jsou zaměřeny nejen pouze na kvalitu a výkon (i když víme, že to každý náš zákazník očekává). Neméně důležité vlastnosti vířivek a vířivek s protiproudem Passion Spas jsou spolehlivost, jednoduchost ovládání a malé náklady na provoz. Všechny tyto vlastnosti, které má každá Passion Spa vtisknuté do své DNA, zlepšují Váš životní styl!

Modelové portfolio vířivek s protiproudem značky Passin Spas uspokojí veškeré potřeby a nároky, jaké může uživatel mít. Zahrnuje jednozónové (tzv. single swim spa) a dvouzónové (tzv. dual zone swim spa) vířivky, které díky svým odděleným zónám umožňují rozdělit sportovní fitness realxaci s wellness relaxací. V tomto portfoliu můžete nalézt modely určené především pro sportovní vyžití a také modely určené primárně k relaxaci s možností rekreačního plavání v protiproudu.

Passion Spas mají široké portfólio patentovaných technologií, které také vtiskli do svých swim spa modelů.

Aqua Rolling MassageTM

Aqua Rolling Massage logo.jpg

Aqua Rolling Massage.jpg

Exkluzivní funkce Aqua Rolling MassageTM tlačí proud vody vzhůru po zádech z vertikálně umístěné trysky, pro kterou je prefabrikována speciální kapsa v sedové pozici. Díky této proceduře je dosaženo intenzivního ovlivnění kůže a podkoží, pomocí čehož dochází k reflexnímu uvolnění svalů a dalších hlubokých tkání.

Intense Therapy ZoneTM

Intense Therapy Zone logo.jpg

Intense Therapy Zone.jpg

Pozice vybavená Intense Therapy ZoneTM poskytuje velmi koncentrovanou a pronikavou masáž spodní partie zad, která bývá nejvíce přetěžována. Tlak hydromasáže je ovladatelný, tudíž si každý může zvolit svou ideální intenzitu masáže. Proud vody intenzivně prokrvuje hluboké struktury v oblasti bederní páteře (především erektory páteře a velká zádová fascie).

 Levitation BedTM

Levitation Bed logo - kopie.jpg

 Levitation Bed.jpg Superpozice Levitation BedTM je nejinovativnější vířivková masáž vůbec. Tento speciálně designovaný leh umožňuje opravdu komplexní celkovou masáž najednou, jelikož je celé tělo "obaleno" v hydromasáži, která má nastavitelnou intenzitu a účinek. V této pozici můžete ležet i na břiše, což znamená komplexní masáž přední části těla od hlavy až ke konečkům prstů. Levitation BedTM vyrábí poze Passion Spas.

 Waterfall MassageTM

Waterfall Massage logo.jpg

 Waterfall Massage.jpg Představte si kontinuální proud kaskádové, teplé vody jemně dopadající na Váš krk, ramena či temeno hlavy. Díky tomuto docílíte velmi příjemného a relaxačního uvolnění zatuhlých partií horních zad, krku a hlavy.

 Therapy Wave ZoneTM

Therapy Wave Zone logo.jpg

 Therapy Wave Zone.jpg Therapy Wave ZoneTM je speciální druh masáže, který začíná po celé šířce zespoda zad a jemně postupuje přes střední partie zad až k ramenům a krku. Tímto se nejvíce blížíme efektu klasické masáže, při níž jsou hmaty voleny od beder směrem k hlavě pro dokonalé uvolnění vzpřimovačů trupu. Trysky se dynamicky pohybují kraniálním směrem, díky čemuž je ovlivněna větší plocha těla, než by tomu bylo u trysek statických.

dumvirivek.cz http://dumswimspa.cz/ http://www.virivky-infrasauny.cz/ 

Swim Spy Passion Spas jsou vybavené také kompletním balíkem exkluzivních systémů na sanitaci, filtraci, ohřev vody či izolaci samotné vany.

Hybrid HeatingTM

Hybrid heating.jpg

virivky infrasauny passion spas ohleduplnost k zivotnimu prostredi.jpg

Všechny vířivky Passion Spas jsou vybaveny Hybrid HeatingTM technologií. Jedná se o kombinaci třístupňové izolace (pěnový nástřik, hliníková vzduchová folie, izolace bočních panelů), Heat Lock systému (silný pochozí termokryt, EverlastTM dna vířivky, třístupňová izolace) a Eco Energy systému (hybridní filtrační čerpadlo, programovatelné ovládání)

BIO-LOKTM

Bio lok.jpg

 Bio lok popis.jpg Povrch skořepiny vířivek Passion Spas je vyroben akrylovou barvou nejvyšší značky Aristech, která obsahuje unikátní antimikrobiální složku Bio-LokTM. Tam zamezuje tvorbě bakterií a přispívá tak velkou měrou k čistotě vody a vířivky.

Synergy Water

Maintenance SystemTM

Synergy Watermaintenance system.jpg

 virivky infrasauny passion spas perfektni voda.jpg Jeden z nejúčinnějších sanitačních vířivkových systémů. Kombinace podtlakové kartušové filtraceozonizátoru a UV lampy velmi efektivně čistí vodu a snižuje potřebu užití chemických prostředků na sanaci vířivkové vody.


dumvirivek.cz http://dumswimspa.cz/ http://www.virivky-infrasauny.cz/ 

Na všechny vířivky s protiproudem Passion Spas poskytujeme 10 let záruku na šasi, 5 let záruku na skořepinu a 2 roky záruku na technologii.

Tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump


59 900,- Kč bez DPH

85 x 40 x 42 (výška) cm

Tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump
Číst více

Exercise


319 900,- Kč bez DPH

279 900,- Kč bez DPH včetně TERMOKRYTU!

250 x 226 x 165 cm - 3 pozice

Exercise
Číst více

Kontakty

Nezávazná poptávka


Kontaktujte nás


Ing. Ondřej Nosák

777 605 789
ondrej.nosak@virivky-infrasauny.cz

Vzorkovna


Vzorkovna MARQUIS & PASSION SPAS

Areál BesTen
Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10

Kde nás v areálu najdete?

Fakturační údaje


NO TRADING s. r. o.

U starého nádraží 892/5
104 00 Praha 10 - Uhříněves
IČ: 05295823
DIČ: CZ05295823

Otevírací doba vzorkovny


Vzorkovna je otevřena vždy po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem.

Sociální sítě