Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Jsme specialisté na wellness | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Nejširší nabídka kvalitních Swim Spa v ČR | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Navrhněte si vlastní cenu Vaší vířivky s protiproudem! | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Swim Spa s nejlevnějším provozem na trhu!

Energy


689 900,- Kč bez DPH

639 900,- Kč bez DPH včetně TERMOKRYTU a XC HEAT PUMP ZDARMA!

720 x 228 x 128 cm - 5 pozic

Zcela bezesporu nejlepší a nejvybavenější dvouzónová Swim Spa na trhu. Kombinuje nejlepší masážní technologie od Passion Spas obsažené v modelu Euphoria a sportovní model vířivky s protiproudem Fitness 2. Tato sestava znamená relax a fitness bez kompromisů.

Banner XC Heat Pump akce.jpg

VÍCE O PASSION SPAS XC HEAT PUMP ZDE

Tato vířivka s protiproudem od Passion Spas - model ENERGY je vysoce moderním (nebojíme se říct, že společně s modelovou řadou Spirit nejmodernějším) typem Swim Spa na světě, která kombinuje protiproudovou Lift-technologii kolekce Fitness s těmi nejinovativnějšími spa masážními technikami, které kdy byly vyrobeny. Poskytuje tak jedinečné spojení Aqua Rolling Massage™, Intense Therapy Zone™ a Therapy Wave Zone™ pro dokonalou relaxaci a zážitek z wellness a hydroterapie. Exkluzivní záležitostí je speciální pozice Levitation bedTM, designovaná pro nejlepší vířivky Passion Spas

Vzhledem k tomu, že plavecká a masážní část jsou plně oddělené, můžete libovolně měnit teplotu vody v obou částech. Chladnější voda se hodí pro intenzivní plavecký trénink, naopak uvolňující masáž výkonnými tryskami ať po náročném plaveckém tréninku nebo pracovním dni si můžete vychutnat v krásně horké vodní lázni. Díky Passion Spas Swim Spa Energy si můžete užít to nejlepší z obou světů - koupání a relaxace - v jediné vířivce!

Součástí vířivé vany Energy je i, vedle zmíněné super pozice Levitation BedTM, velmi pohodlná pozice klasického lehu a dvě pozice sedu, které mají různě instalované hydromasážní trysky tak, aby došlo k relaxaci všech svalů. V tomto modelu vířivky je instalován systém AquaRoling MassageTM, Therapy Wave ZoneTM, Intense Therapy ZonaTM a systém masáže vodopádovými tryskami.

Aqua Rolling MassageTM

Aqua Rolling Massage logo.jpg

Aqua Rolling Massage.jpg

Exkluzivní funkce Aqua Rolling MassageTM tlačí proud vody vzhůru po zádech z vertikálně umístěné trysky, pro kterou je prefabrikována speciální kapsa v sedové pozici. Díky této proceduře je dosaženo intenzivního ovlivnění kůže a podkoží, pomocí čehož dochází k reflexnímu uvolnění svalů a dalších hlubokých tkání.

Intense Therapy ZoneTM

Intense Therapy Zone logo.jpg

Intense Therapy Zone.jpg

Pozice vybavená Intense Therapy ZoneTM poskytuje velmi koncentrovanou a pronikavou masáž spodní partie zad, která bývá nejvíce přetěžována. Tlak hydromasáže je ovladatelný, tudíž si každý může zvolit svou ideální intenzitu masáže. Proud vody intenzivně prokrvuje hluboké struktury v oblasti bederní páteře (především erektory páteře a velká zádová fascie).

 Levitation BedTM

Levitation Bed logo - kopie.jpg

 Levitation Bed.jpg Superpozice Levitation BedTM je nejinovativnější vířivková masáž vůbec. Tento speciálně designovaný leh umožňuje opravdu komplexní celkovou masáž najednou, jelikož je celé tělo "obaleno" v hydromasáži, která má nastavitelnou intenzitu a účinek. V této pozici můžete ležet i na břiše, což znamená komplexní masáž přední části těla od hlavy až ke konečkům prstů. Levitation BedTM vyrábí poze Passion Spas.

 Waterfall MassageTM

Waterfall Massage logo.jpg

 Waterfall Massage.jpg Představte si kontinuální proud kaskádové, teplé vody jemně dopadající na Váš krk, ramena či temeno hlavy. Díky tomuto docílíte velmi příjemného a relaxačního uvolnění zatuhlých partií horních zad, krku a hlavy.

 Therapy Wave ZoneTM

Therapy Wave Zone logo.jpg

 Therapy Wave Zone.jpg Therapy Wave ZoneTM je speciální druh masáže, který začíná po celé šířce zespoda zad a jemně postupuje přes střední partie zad až k ramenům a krku. Tímto se nejvíce blížíme efektu klasické masáže, při níž jsou hmaty voleny od beder směrem k hlavě pro dokonalé uvolnění vzpřimovačů trupu. Trysky se dynamicky pohybují kraniálním směrem, díky čemuž je ovlivněna větší plocha těla, než by tomu bylo u trysek statických.

dumvirivek.cz http://dumswimspa.cz/ http://www.virivky-infrasauny.cz/ 

Celkem 110 trysek Vám umožní zacílit svoji terapii na jakoukoliv partii a sval Vašeho těla i díky tomu, že si můžete sami ovládat tlak vody v tryskách.

Díky kombinaci klasické vířivky - v tomto případě modelu Passion Spas Euphoria - a swim spy Passion Spas Fitness 2 může model ENERGY těžit z perfektního designu části s protiproudem, který je navržen pro maximální účinnost při sportovním vyžití.

Current Lift TechnologyTM

Current lift technologie.jpg

V Passion Spas vyvinuli tuto jedinečnou technologii a implementovali ji do nových generací vířivek s protiproudem - modelů Fitness 1 včetně DEEP; Fitness 2 včetně DEEP; Spirit včetně DEEP a Energy včetně DEEP

Na dně vířivky jsou instalovány silné trysky směřující šikmo vzhůru pod plavce a tím ho ve vodě nadnáší. Ovladačem si plavec může regulovat výkon těchto trysek. Sníží-li plavec výkon trysek protiproudu (trysky, které jsou na a pod úrovní hladiny a zajišťují protiproud, který je třeba plaváním překonat), výkon trysek Current Lift TechnologyTM se zvýší a naopak. Znamená to tedy, že pokud si chce plavec při svém tréninku odpočinout, může využit vodní nadnášení touto technologií. Naopak, chce-li plavec plavat naplno, spodní trysky jsou vypnuté a dochází k intenzivnímu tréninku.

dumvirivek.cz http://dumswimspa.cz/ http://www.virivky-infrasauny.cz/ 

Vířivka s protiproudem Energy je již v základu vybavena kompletním balíkem exkluzivních systémů na sanitaci, filtraci, ohřev vody či izolaci samotné vany.

Hybrid HeatingTM

Hybrid heating.jpg

virivky infrasauny passion spas ohleduplnost k zivotnimu prostredi.jpg

Všechny vířivky Passion Spas jsou vybaveny Hybrid HeatingTM technologií. Jedná se o kombinaci třístupňové izolace (pěnový nástřik, hliníková vzduchová folie, izolace bočních panelů), Heat Lock systému (silný pochozí termokryt, EverlastTM dna vířivky, třístupňová izolace) a Eco Energy systému (hybridní filtrační čerpadlo, programovatelné ovládání)

BIO-LOKTM

Bio lok.jpg

 Bio lok popis.jpg Povrch skořepiny vířivek Passion Spas je vyroben akrylovou barvou nejvyšší značky Aristech, která obsahuje unikátní antimikrobiální složku Bio-LokTM. Tam zamezuje tvorbě bakterií a přispívá tak velkou měrou k čistotě vody a vířivky.

 Synergy Water Maintenance systemTM

Synergy Watermaintenance system.jpg

 virivky infrasauny passion spas perfektni voda.jpg Jeden z nejúčinnějších sanitačních vířivkových systémů. Kombinace podtlakové kartušové filtrace, ozonizátoru a UV lampy velmi efektivně čistí vodu a snižuje potřebu užití chemických prostředků na sanaci vířivkové vody.


dumvirivek.cz http://dumswimspa.cz/ http://www.virivky-infrasauny.cz/ 

Pochozí termokryt a vysoká míra izolace je také součástí ceny tohoto modelu v základu.

Model Energy je pro letošní sezónu vybaven Wi-Fi konektivitou, díky které můžete přes Váš smartphone či tablet ovládat a kontrolovat Vaši vířivku na dálku, i když nejste doma.

Díky kombinaci všech těchto exkluzivních masážních a provozních sanitačních systémů je vířivka Passion Spa ENERGY nejlépe vybavenou dvouzónovou vířivkou s protiproudem na trhu.

Cena je uvedena bez dopravy, montáže a může se lišit v závislosti na aplikované sazbě DPH.

MÁTE PŘEDSTAVU O LEPŠÍ CENĚ VÍŘIVKY?

NEVÁHEJTE VYUŽÍT NÁŠ FORMULÁŘ "Navrhněte vlastní cenu" UMÍSTĚN V LEVÉM HORNÍM ROHU STRÁNKY

 

OBECNÁ SPECIFIKACE

Rozměry DxŠxV: 720 x 228 x 128 cm
Počet sedů: 2
Počet lehů: 1
Objem vody l:14000
Váha vany bez vody kg: 1650
Váha vany celková kg: 15650
Skořepina: Aristech® Acrylic akrylát s vinylesterovou a polyesterovou syntetickou vrstvou
Bednění: standarní, demontovatelné
Boční panely: 8
Bednění materiál: Synthetic 
Konstrukce šasi: Synthetic 
Everlast™ podlaha šasi: Polyester
Vysokohustotní uretanová izolace: Standard 
Držáky nápojů: 4

 

HYDRO-INSTALAČNÍ SYSTÉM

Celkem trysek: 110
Hydromasážní trysky nerezové: 104
Vzduchové trysky: 10
Ventil přisávání vzduchu: 3
Filtr: (2) 50 Square Feet 
Filtrace: vysokoobjemový Vortex Skimmer 
Vnitřní výpusť: 1
Vnější výpustný ventil: 1
Sací koš: 4
Ventil rozdělení tlaku vody: 2
Protiproudové trysky: 4
Podlahové trysky: 2
5” Masážní, směrová, rotační a pulzní trysky: 6
3” Směrová trysky: 26
2” Směrová trysky: 71
Ozonové trysky: 1

 

SPECIFIKACE ČERPADEL

Hydromasážní čerpadlo 1: LX LP300 2,2 kW 
Hydromasážní čerpadlo 2: LX LP300 2,2 kW 
Hydromasážní čerpadlo 3: LX LP300 2,2kW
Hydromasážní čerpadlo 4: LX LP300 2,2kW
Hydromasážní čerpadlo 5: LX LP300 2,2kW
Hydromasážní čerpadlo 6: LX LP300 2,2kW
Filtrační čerpadlo: LX WTC50M 250 W
Vzduchové čerpadlo: LX AP300  300W

 

ELEKTRICKÝ SYSTÉM

Napětí: 230/380 V 
Jištění: 230V-60A/380V-20A 
Plnoprůtokový titanový ohřev: 3 kW 
Řídící systém: Balboa GS523DZ
Osvětlení (18 x multibarevné LED): Standard
Ovládací panel: Balboa VL801D

VÝBAVA

Vzduchový masážní systém: ANO-Standard
Podsvícené měkčené opěrky hlavy: 3
StarBrite vnitřní LED podsvícení: ANO-Standard 
Audio systém s iPOD dokovací stanicí, 2 vestavěné reproduktory: ANO-Standard 
Masážní vodopád: ANO-Standard
Vnější LED rohové osvětlení: 2
Aromaterapie: ANO-Standard 
Ozonový sanitární systém: ANO-Standard 
Synergický systém údržby vody: ANO-Standard 
Ultra účinná Dual-Wrap izolace bednění: ANO-Standard 
5/4 ultra účinný Walk-On (pochozí) termokryt: ANO-Standard 
Wifi Ready: ANO-Standard

Představení vířivky s protiproudem Passion Spas Energy

Superpozice - Levitation BedTM

Kontakty

Nezávazná poptávka


Kontaktujte nás


Ing. Ondřej Nosák

777 605 789
ondrej.nosak@virivky-infrasauny.cz

Vzorkovna


Vzorkovna MARQUIS & PASSION SPAS

Areál BesTen
Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10

Kde nás v areálu najdete?

Fakturační údaje


NO TRADING s. r. o.

U starého nádraží 892/5
104 00 Praha 10 - Uhříněves
IČ: 05295823
DIČ: CZ05295823

Otevírací doba vzorkovny


Vzorkovna je otevřena vždy po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem.

Sociální sítě