Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Jsme specialisté na wellness | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Nejširší nabídka kvalitních Swim Spa v ČR | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Navrhněte si vlastní cenu Vaší vířivky s protiproudem! | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Swim Spa s nejlevnějším provozem na trhu!

Poséidon Swim Spa

atv-logo.png

Znakem Poséidon Spa je trojzubec - silný, elegantní, rafinovaný. A takové jsou i jejich swim spa. Všechny řady a modely vířivek s protiproudem od Poséidon Spa byly navrženy pro největší možný výkon a zároveň jednoduchost tak, aby byly naplněny všechny vaše potřeby a přání. Nejsou však upřednostněny před funkčností a výkonem těchto swim spa. Štíhlé linie. Rafinovaná ergonomie. Líbivý vzhled. Všechny tyto vlastnosti vám poskytnou jedinečný zážitek pro zklidnění těla i mysli. Nová generace turbínových protiproudů a "River Jet" protiproudých trysek zaručí perfektní používání těchto swim spa i pro velmi aktivní plavce. Tlumené osvětlení působí diskrétně a umožní vám tak relaxovat za tichého zvuku zurící vody, který vás přenese daleko od reality. K tomu značnou měrou přispěje nový způsob podvodní masáže, která tak má skutečný terapeutický účinek a jde až za hranici vašich očekávání.

Značka vířivek s protiproude, Poséidon Spa dominuje na poli relaxace a neustále zvyšuje standarty kvality. Co dělá vířivky Poséidon Spa tak jedinečnými? Nejlepší možné zpracování materiálů, důraz na detail a výkonný hydromasážní systém.

Deset důkazů kvality a výjimečnosti vířivek Poséidon Spa:

atv-bubliny.jpg

Hydraulický systém

Speciálně řešené hydrorozvody s vysokým průtokem vody, díky kterému je minimalizována ztráta tlaku hydromasáže a umožňuje rychlejší a efektivnější distribuci vody ve vířivce.

Schovaná elektroinstalace

Všechny elektrické rozvody (ať už pro pumpy řídící jednotku, světla...) jsou vedeny v lištách tak, aby nebyly vůbec viditelné a byla ještě zvýšena bezpečnost zařízení.

atv-bubliny.jpg
atv-bubliny.jpg

Boční lem skořepiny

Okolo celé horní hrany vířivky je použit lakovaný akryl, který dodává vířivce nejen lepší vzhled, ale také je příjemnější na dotek a je prevencí jakéhokoliv zranění při případném pádu na hranu vířivky.

Filtrace a desinfekce

Všechny vířivky od Poséidon Spa jsou osazeny nízkoenergetickou filtrací a malým hydraulickým okruhem pro rychlou a efektivní filtraci. Navíc jsou vířivky Poséidon Spa vybaveny nejnovějším modelem úžasné plasma ozónové desinfekce.

atv-bubliny.jpg
atv-bubliny.jpg

Čerpadla a jejich umístění

Jednoduchý servisní přístup k veškeré technologii. Díky použití kulových ventilů na obou stranách čerpadel je jejich údržba, čištění či samotná výměna usnadněná. 

Elektronické a ovládací systémy

Všechny vířivky Poséidon Spa jsou osazeny nejnovější generací řídících systémů firmy Balboa, především řídícími jednotkami řady BP v kombinaci s TP nebo SpaTouch 2 ovládacími panely pro dobrou a snadnou uživatelskou pohodu.

atv-bubliny.jpg
atv-bubliny.jpg

Síla skořepiny

Pro výrobu skořepin je použit pouze originální akrylát od výrobce Aristech, využitím specifických postupů výroby jsou skořepiny velmi pevné, na čemž se podílí i silný izolační nástřik.

Rekuperace tepla

Vířivky Poséidon Spa využívají trojité termické a jedné zvukové izolace. Navíc celé jádro vířivky bylo navrženo tak, aby byla optimalizována recyklace tepla z čerpadel. Díky tomu jsou tyto vířivky velice energeticky efektivní a mohou tak být pohodlně používány i v zimním období.

atv-bubliny.jpg
atv-bubliny.jpg

Snadné vypouštění 

Výpusť vířivky je přístupná přímo z vnější strany vířivky bez zbytečného otevírání bočních panelů. Je tedy velice jednoduché vyměnit vodu, aniž byste museli vířivku rozebírat.

Automatické vzduchové čištění 

Vířivky Poséidon Spa jsou vybaveny automatickým odvzdušněním, které předchází zavzdušnění hydraulického okruhu, které by pak mohlo snižovat průtok vody. Filtrace a podvodní masáž jsou tedy efektivní a není potřeba pravidelné čištění čerpadel.

atv-bubliny.jpg

Kontakty

Nezávazná poptávka


Kontaktujte nás


Ing. Ondřej Nosák

777 605 789
ondrej.nosak@virivky-infrasauny.cz

Vzorkovna


Vzorkovna MARQUIS & PASSION SPAS

Areál BesTen
Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10

Kde nás v areálu najdete?

Fakturační údaje


NO TRADING s. r. o.

U starého nádraží 892/5
104 00 Praha 10 - Uhříněves
IČ: 05295823
DIČ: CZ05295823

Otevírací doba vzorkovny


Vzorkovna je otevřena vždy po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem.

Sociální sítě