Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Jsme specialisté na wellness | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Nejširší nabídka kvalitních Swim Spa v ČR | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Navrhněte si vlastní cenu Vaší vířivky s protiproudem! | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Swim Spa s nejlevnějším provozem na trhu!

Poséidon Spa Zeus


790 000,- Kč bez DPH

582 x 221 x 147 cm - 8 pozic

Přepychová swim spa Zeus s kapacitou pro 9 osob, Vám nabízí možnost plavání ve 4 metry dlouhé bazénové části s protiproudem a třemi masážními pozicemi. Relaxaci si užijete ve vířivkové části s jedním lehem a třemi sedy. S touto dvozónovou swim spou můžete spojit fyzický aktivní trénink a odpočinkovou relaxaci v teplejší vodě.

Poséidon Spa Zeus

Swim spa s kapacitou - 9 osob, lehem a 4+3 masážními pozicemi

atv-logo.png

Swim Spa Zeus je navržena tak, abyste si užívali a sdíleli krásné chvíle s rodinou či přáteli a kapacitně je navržena pro 9 osob. Využijte naplno slunečné dny, sváteční večery či úplně obyčejné chvíle v rodinném kruhu nebo i větší skupině přátel.

Zeus je dvouzónová swim spa, tedy má oddělený prostor pro vířivku a plavací část. To znamená, že v obou zónách můžete mít rozdílné teploty, což je žádoucí. Vířivková část je cca 2 m dlouhá a má velmi pohodlný leh s bohatou hydromasáží zad, bočních hýždí a nohou. V jedné ze sedových pozic nechybí ani krční límec, tedy ramenní horní masáž. Středová sedová pozice je vyšší, tedy sedíte výše a slouží i jako "cool down" pozice. Krásné LED osvětlení a kaskádový vodopád patří ke standardům všech Poséidon Swim Spa

Plavací část je vybavena skvělým River Jet protiproudem, ve kterém zvládne plavat i začátečník. Pohodlné oboustranné schodiště umožňuje příjemný vstup a především výstup z hluboké bazénové části. 3 sedové masážní pozice jsou výškově odstupňované, široké a pohodlné. Nechybí ani masáž chodidel. Relaxujte a zároveň eliminujte toxiny! Pořiďte si tuto swim spu pro vnitřní i venkovní použití, zapuštěnou nebo nadzemní instalaci, abyste si doma užili své vlastní fitness centrum.  

atv-bubliny.jpg

Hlavní přednosti swim spa Hestia

 • Velká dvouzónová swim spa vhodná pro 9 osob
 • Velmi pohodlná vířivková část s lehovou pozicí a třemi sedy
 • Bohatá hydromasáž ve vířivkové části
 • Prostorná plavecká zóna s River Jet protiproudem
 • 3 plnohodnotné a rozlišné masážní pozice v plavecké zóně
 • hloubka hladiny 138 cm
rhodé MandL.jpg

ROZMANITOST TERAPIE

Vířivky Poséidon Spa jsou pozoruhodné pro jejich specifické terapeutické kvality, množství rozličných masáží a jedinečný wellness zážitek. 

Trident masáž

Poznávací znamení vířivek Poséidon Spa - dvě velké trysky umístěné v oblasti vašeho kříže, které poskytují rozsáhlou cirkulaci vody po celé délce vašich zad. Výjimečná masáž, která nahrazuje ruce maséra, zařídí prokrvení tkání od beder až po ramena.

Rolling masáž

Nechte své tělo být obklopeno proudy cirkulující vody, které odnesou veškeré zvýšené napětí. Do hloubky promasírují vaše svaly a dokonale simulují krouživý pohyb palců a rukou maséra.

rolling massage detail.jpg

ROZMANITOST TERAPIE

ROZMANITOST TERAPIE

ROZMANITOST TERAPIE

Vířivky Poséidon Spa jsou pozoruhodné pro jejich specifické terapeutické kvality, množství rozličných masáží a jedinečný wellness zážitek. 

atv-bubliny.jpg

Trident masáž

Poznávací znamení vířivek Poséidon Spa - dvě velké trysky umístěné v oblasti vašeho kříže, které poskytují rozsáhlou cirkulaci vody po celé délce vašich zad. Výjimečná masáž, která nahrazuje ruce maséra, zařídí prokrvení tkání od beder až po ramena.

Rolling masáž

Nechte své tělo být obklopeno proudy cirkulující vody, které odnesou veškeré zvýšené napětí. Do hloubky promasírují vaše svaly a dokonale simulují krouživý pohyb palců a rukou maséra.

rolling massage detail.jpg
leg river seat.jpg

Leg River Seat

Ergonomické tvarování skořepiny vám poskytne i drenážní masáž, která odplaví veškerou tíhu a otok vašich dolních končetin. Díky zakřivenému usazení trysek můžete svým nohám dopřát povzbuzující masáž.

Twist masáž

Rytmická a dynamická masáž proudem vody z rotačních trysek, který obkrouží každou partii vašeho těla a tím z nich uvolní veškeré nahromaděné napětí.

twist massage.jpg
vodopádová masáž.jpg

Vodopádová masáž

Tato masáž je inspirována shiatsu masáží. Během ní si maximálně užijete základní substanci masáže proudem vody dopadající na vaše ramena, krk nebo i hlavu, po níž se budete cítit jako znovuzrození.

Vířivá masáž

Jemná a důkladná péče o vaše záda je v tomto případě poskytována malými bublinkami, které rozvolní vaše tělo a osvěží mysl.

vířivá masáž.jpg
plantární rflexní masáž.jpg

Reflexní masáž plosek nohou

Tuto masáž prostě musíte zkusit. Plantární reflexologie je tou nejlepší volbou pro relaxaci vašeho těla skrze působení proudy vody na citlivé body vašich nohou. Masáž plosek je zároveň báječným prostředkem pro jejich uvolnění a revitalizaci po dlouhém dni v uzavřených botách.

Intenzivní masáž

Ideální pro ty, kteří mají rádi opravdu důkladnou a intenzivní masáž, jejíž efekt cítí ještě dlouho po jejím skončení. Velké množství trysek umístěných na malém prostoru vám poskytne skutečně silný zážitek s velkoplošným efektem na vaše tělo.

intenzivní masáž.jpg
jemná masáž.jpg

Jemná masáž

Pokud hledáte uvolnění zejména pro vaše nohy - bolavé a oteklé po dlouhém pracovním dni, již nehledejte. Vířivky Poséidon Spa jsou osazeny aero tryskami, které jsou umístěny pod vašimi dolními končetinami a poskytnou vám jemnou a zároveň vysoce účinnou masáž vzduchovými bublinkami pro pocit nulové tíhy vašich nohou.

Masáž šíje

Těsně pod opěrkou hlavy jsou zabudovány masážní trysky pro maximální uvolnění a péči o vaši šíji a krk. A aby byl prožitek dokonalý, jsou všechny trysky navíc individuálně nastavitelné a nezávislé na ostatních masážích vašeho sedu.

masáž šíje.jpg

CHROMATOTERAPIE

CHROMATOTERAPIE

CHROMATOTERAPIE

Vybrané modely ze série Poséidon Spa Divine a to konkrétně modely Music and Light, nabízejí ještě další rozměr vaší domácí terapie. Jsou rozšířené o přínos světelných paprsků na lidské tělo. Nejen že dokreslují atmosféru a dávají jedinečný punc elegance vaší vířivce, ale skutečně maximalizují efekt relaxační terapie a přináší vám další zdravotní benefity.

podsvícený přepínač.jpg

LED podsvícení přepínače

Naprosto intuitivní ovládání, perfektní zejména na večerní koupele.

Osvícená hladina LED světly

Díky rozmístění LED světel po celé vířivce je hladina vody jasně osvětlena oproti okolí. Výborně se tímto efektem naladí ta správná nálada a atmosféra, která podtrhuje jedinečnost daného okamžiku. 

led ligne de leau.jpg
podsvícení nápojů.jpg

LED podsvícení stojanu na nápoje

Dejte vašim nápojům novou nečekanou barvu, navíc už nikdy je nebudete muset hledat ve tmě!

LED podsvícení rohových panelů

Podsvícení rohových panelů udělá z vaší vířivky originální kousek a dodá jí futuristický design.

podsvícený roh.jpg
chromatoterapeutický bod.jpg

Chromatoterapeutický bod

Vířivky Poséidon jsou ke všem LED podsvícením vybaveny i hlavním zdrojem pro tzv. léčbu světlem - chromatoterapii. Tento světelný bod je umístěn  u dna vířivky a nastavitelný dle vašich momentálních požadavků a přání. Díky tomu můžete čerpat všechny výhody chromatoterapie. 

Podvícené trysky

Úžasný detail, který dodá vaší vířivce dotek dynamiky a dokáže hrát doslova všemi barvami.

podsvícené trysky.jpg
podsvícený reproduktor.jpg

LED podsvícení reproduktorů

Užijte si svou oblíbenou hudbu v tom správném světle!

LED podsvícení bočních panelů

Přesvědčte se o tom, co udělají tři tenké svítící LED proužky kolem dokola celé vaší vířivky. Navození intimní atmosféry nikdy nebylo snazší. Perfektně vyniknou zejména večer.

podsvícené boky.jpg
podsvícený skimmer.jpg

LED podsvícení skimmeru

Díky speciálnímu designu skimmer atypicky odráží světlo.

LED podsvícený vodopád

Důmyslně podsvícený vodopád čistou jednoduchou linkou LED světel, který lahodí vašemu oku i duši.

podsvícený vodopád.jpg
podsvícená řeka.jpg

Řeka světel

Další z elegantních designových prvků tak charakteristických pro vířivky Poséidon Spa, který si vás naprosto získá.

AROMATERAPIE

AROMATERAPIE

AROMATERAPIE

K dokonalému prožitku z odpočinku a relaxace rozhodně přispěje aromaterapeutický systém vířivek Poséidon Spa. Vyberte si tu pravou vůni, která vystihne vaši náladu a psychické rozpoložení a zavede vás ještě o krok dál na cestě k naprostému uvolnění vašeho těla i mysli.

aromatherapie.png

TECHNOLOGIE POUŽITÉ PRO WELL-BEING

TECHNOLOGIE POUŽITÉ PRO WELL-BEING

TECHNOLOGIE POUŽITÉ PRO WELL-BEING

wifi balboa.jpg

Wifi Balboa

Wifi Balboa aplikace (bwa TM) slouží k propojení vašich mobilních zařízení (Android nebo iPhone) s vířivkou Poséidon Spa pomocí přímého připojení, Wi-Fi připojením nebo 3G či 4G sítí. S vaší bwa TM aplikací tak kdykoli víte, zda je vaše vířivka připravena ke koupeli.  

Aplikace vám umožňuje zapnout vířivkou na dálku a změnit její aktuální nastavení přímo z vašeho laptopu, tabletu nebo mobilu. Aplikace vám poskytne absolutní kontrolu nad všemi funkcemi včetně teploty, zapnutí či vypnutí čerpadel, případně nastavení filtračních cyklů.

Dotykový displej Spa touch 2

Nový a vylepšený dotykový displej Balboa Spa touch 2 je velice příjemný na ovládání a naprosto intuitivní. Už žádná tlačítka, ani složité mačkání. Nová dotyková obrazovka vám bude sloužit k vaší naprosté spokojenosti. Je o 40% větší než její předchůdce, je vyrobená ze špičkových materiálů a absolutně voděodolná.

spatouch.jpg
audio balboa.jpg

Balboa Audio systém

Díky novému Balboa BBA TM2 systému nyní můžete pohodlně poslouchat hudbu dle svého výběru přímo ve vaší vířivce Poséidon Spa skrze integrované reproduktory. Playlist si můžete skládat pomocí Balboa Spa Touch 2 obrazovky nebo z vašeho mobilního zařízení.

JEDINEČNÁ ERGONOMIE

JEDINEČNÁ ERGONOMIE

JEDINEČNÁ ERGONOMIE

Všechny vířivky Poséidon Spa jsou navrženy a vyrobeny pro špičkový uživatelský komfort, dávajíce zvláštní důraz na prožitek z relaxace.

atv-bubliny.jpg

Opěrky pro nohy

Diskrétní opěrky pro nohy - především pro paty - jsou přítomné v každé lehové pozici, aby byla umožněna maximální stabilita vleže. Tudíž uživatel není nadlehčován vodou či samotnou hydromasáží a cítí se ve vířivce uvolněné.

Elevace nohou

Perfektní možnost stimulovat krevní oběh, ulevit těžkým nohám a zajistit stabilitu na prodlouženém sedu.

atv-bubliny.jpg
atv-bubliny.jpg

Hloubka sedu

Každá vířivka má různou hloubku sedu pro všechny typy postav a poskytuje možnost kompletního ponoření těla tak, aby byla i masáž šíje a ramen co nejefektivnější.

Trojzubcový sed

Speciálně navržený tvar sedu obejme vaše tělo jedinečným prouděním vodních trysek, které vám poskytnou dokonalou masáž v celé délce zad.

atv-bubliny.jpg
atv-bubliny.jpg

Protiskluzová podlaha

Lehce zdrsněný povrch dna skořepiny pro maximum pohodlí a bezpečnosti.

Držák tabletu

Praktický a nádherně tvarovaný držák tabletu pro maximální relaxaci během podvodní terapie.

atv-bubliny.jpg
atv-bubliny.jpg

Područky

Područky jednak poskytují oporu vašim horním končetinám a také dávají pocit určitého soukromí a oddělení od ostatních uživatelů vířivky. Některé z nich mají dokonce zabudovány trysky pro příjemnou masáž rukou. 

Představení BALBOA Wifi bwa

Představení ovládacího panelu BALBOA Spa Touch 2

Obecná specifikace

 • Rozměry DxŠxV: 582 x 221 x 147 cm
 • Rozměry vířivky: 180 x 221 cm
 • Rozměry bazénové části: 400 x 221 cm
 • Hloubka hladiny: 136 cm
 • Počet sedů: 6
 • Kapacita: 8 osob
 • Objem vody plavací část l: 5 200
 • Objem vody vířivková část l: 960
 • Váha vany bez vody kg: 1 400
 • Váha vany celková kg: 7 560
 • Bednění: standarní, demontovatelné
 • Boční panely: 8
 • Bednění materiál: Dřevoplast
 • Konstrukce šasi: Stainless/Synthetic
 • Izolace: double insolation - pěna + bednění
 • Everlast™ podlaha šasi: Polyester
 • Vysokohustotní uretanová izolace: Standard

Hydro-instalační systém

 • Celkem hydromasážních trysek: 65
 • Celkem potiproudých trysek: 3
 • Filtr: 180 Square Feet
 • Filtrace: vysokoobjemový Vortex Skimmer
 • Vnitřní výpusť: 1
 • Vnější výpustný ventil: 1
 • Sací koš: 8
 • Protiproudové trysky: 3 River Jet
 • Podlahové trysky: 2
 • Ozonové trysky: 2

Specifikace čerpadel

 • Hydromasážní čerpadla vířivková část: 2 čerpadla - 2 + 2,5 HP
 • Hydromasážní čerpadla bazénová část: 3 čerpadla - 3,5 HP
 • Blower vířivková část: 400 W
 • Filtrační čerpadla: 0,5 HP

Elektrický systém

 • Napětí: 230/380 V
 • Jištění: 230V-60A/380V-20A
 • Plnoprůtokový titanový ohřev: 2 x 3 kW
 • Řídící systém: Balboa BP6013G3
 • Osvětlení (18 x multibarevné LED): standard
 • Ovládací panel: 2 x Balboa TP 600

Standardní výbava

 • Ozonizátor: vysokovýkonný OZONE PLASMA
 • Vnitřní schody: integrované dle ANSI normy, s protiskluzovou úpravou, osvětlené
 • Terapeutické sedy: 1 "Full Depth", 1 "Cool Down"
 • Ovládací panel: orientovaný na vnitřní straně - lehce přístupný z vnitřku swim spy
 • Filtrace: duální, 180 sq. ft.
 • Skimmer: duální, integrovaný s krytem
 • Izolace: double insolation - pěna + bednění
 • Termokryt: 12,7 - 6,35 cm, třídílný, hnědá nebo šedá barva
 • Materiál bednění: syntetický dřevoplast
 • Barva skořepiny: White Marble/Midnight Opal
 • Barva bednění: šedá/hnědá

 

 

Kontakty

Nezávazná poptávka


Kontaktujte nás


Ing. Ondřej Nosák

777 605 789
ondrej.nosak@virivky-infrasauny.cz

Vzorkovna


Vzorkovna MARQUIS & PASSION SPAS

Areál BesTen
Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10

Kde nás v areálu najdete?

Fakturační údaje


NO TRADING s. r. o.

U starého nádraží 892/5
104 00 Praha 10 - Uhříněves
IČ: 05295823
DIČ: CZ05295823

Otevírací doba vzorkovny


Vzorkovna je otevřena vždy po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem.

Sociální sítě