Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Jsme specialisté na wellness | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Nejširší nabídka kvalitních Swim Spa v ČR | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Navrhněte si vlastní cenu Vaší vířivky s protiproudem! | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Swim Spa s nejlevnějším provozem na trhu!

Přijedeme k Vám

Nová jedinečná služba – Přijedeme k Vám domů = úspora času, flexibilita a komfort.
Nemůžete nebo se Vám nechce přijít za námi? Nevadí! My přijedeme kamkoliv za Vámi, a to v den, čas a na místo, které Vám bude nejvíce vyhovovat! Při setkání přímo na místě realizace lépe pochopíme Vaše možnosti a potřeby a můžeme Vám tak i lépe poradit s výběrem vhodného produktu z naší nabídky. Tato služba je zcela ZDARMA a je možné ji poskytnout kterýkoliv den v týdnu, včetně večerních hodin a víkendu!

Pro objednání služby „Přijedeme k Vám domů“ prosím volejte na tel. číslo 777 605 789, pište na e-mail info@virivky-infrasauny.cz nebo nám zašlete Vaše kontaktní údaje:  

Odesláním formuláře uděluji společnosti NO TRADING s. r. o. (IČ 03158811, U starého nádraží 892/5, Praha 10, 104 00) souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Poskytnuté osobní údaje budou společností NO TRADING s. r. o. využity za účelem vyřízení objednávky a splnění svých povinností z toho vyplývajících a navíc za účelem nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích či jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. (marketingové účely). Souhlas je udělován dobrovolně na dobu do jeho písemného odvolání zaslaného na adresu sídla firmy či na email:info@virivky-infrasauny.cz.

Kontakty

Nezávazná poptávka


Kontaktujte nás


Ing. Ondřej Nosák

777 605 789
ondrej.nosak@virivky-infrasauny.cz

Vzorkovna


Vzorkovna MARQUIS & PASSION SPAS

Areál BesTen
Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10

Kde nás v areálu najdete?

Fakturační údaje


NO TRADING s. r. o.

U starého nádraží 892/5
104 00 Praha 10 - Uhříněves
IČ: 05295823
DIČ: CZ05295823

Otevírací doba vzorkovny


Vzorkovna je otevřena vždy po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem.

Sociální sítě