Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Jsme specialisté na wellness | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Nejširší nabídka kvalitních Swim Spa v ČR | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Navrhněte si vlastní cenu Vaší vířivky s protiproudem! | Ke všem Swim Spám tepelné čerpadlo Passion Spas XC Heat Pump ZDARMA | Swim Spa s nejlevnějším provozem na trhu!

Vitality DEEP


769 900,- Kč bez DPH

719 900,- Kč bez DPH včetně TERMOKRYTU a XC HEAT PUMP ZDARMA!

708 x 228 x 128 cm - 8 pozic

Nejmodernější dvouzónová Swim Spa v hluboké verzi na trhu vybavená unikátním systémem protiproudu River Swim System™ a Current-lift Technology™, který maximálně usnadňuje plavání i začátečníkům. Perfektně vybavená a prostorná vířivková část podtrhuje jedinečnost tohoto modelu.

Banner XC Heat Pump akce.jpg

VÍCE O PASSION SPAS XC HEAT PUMP ZDE

Dlouhá plavací část dvouzónové swim spy Vitality DEEP je vybavena unikátním a patentovaným systémem protiproudu River Swim System™ a Current-lift Technology™.

Jedná se o unikátní lineární umístění pěti silných protiproudých trysek, které vytváří příjemný a konstantní protiproud v celé šířce bazénové části. Tlak vody je vždy směřován do všech trysek protiproudu, kdy zapínáním jednotlivých čerpadel zvyšujete intenzitu protiproudu ve všech tryskách najednou. Toto je oproti konkurenci revoluční řešení protiproudu, které umožňuje jednoduché plavání začátečníkům a méně pokročilým plavcům. Díky tomuto řešení je protiproud široký a efektivně proudí těsně pod hladinou vody, což umožňuje pohodlné plavání s hlavou nad hladinou. Díky větší hloubce DEEP varianty je vše ještě více umocňěno.

Samozřejmě je tato swim spa vybavena efektivním systémem Current-lift Technology™, který známe ze všech Fitness modelů výrobce Passion Spas. Tato technologie umožňuje příjemné dávkování tréninkových porcí ovládáním intenzity protiproudu a tudíž přidáváním intenzity spodních trysek v dolní přední části swim spy, které nadnáší plavce při odpočinkové fázi.

Vířivková část má designované komfortní, hluboké a široké sedy, kdy každý je vybaven patentovanými masážními funkcemi, jak jsme u Passion Spas již zvyklí. Jedná se o nejinovativnější spa masážní techniky, které kdy byly vyrobeny. Poskytuje tak jedinečné spojení Aqua Rolling Massage™, Intense Therapy Zone™ a Therapy Wave Zone™ pro dokonalou relaxaci a zážitek z wellness a hydroterapie. 

Vzhledem k tomu, že plavecká a masážní část jsou plně oddělené, můžete libovolně měnit teplotu vody v obou částech. Chladnější voda se hodí pro intenzivní plavecký trénink, naopak uvolňující masáž výkonnými tryskami ať po náročném plaveckém tréninku nebo pracovním dni si můžete vychutnat v krásně horké vodní lázni. Díky Passion Spas Swim Spa Vitality si můžete užít to nejlepší z obou světů - koupání a relaxace - v jediné vířivce!

Aqua Rolling MassageTM

Aqua Rolling Massage logo.jpg

Aqua Rolling Massage.jpg

Exkluzivní funkce Aqua Rolling MassageTM tlačí proud vody vzhůru po zádech z vertikálně umístěné trysky, pro kterou je prefabrikována speciální kapsa v sedové pozici. Díky této proceduře je dosaženo intenzivního ovlivnění kůže a podkoží, pomocí čehož dochází k reflexnímu uvolnění svalů a dalších hlubokých tkání.

Intense Therapy ZoneTM

Intense Therapy Zone logo.jpg

Intense Therapy Zone.jpg

Pozice vybavená Intense Therapy ZoneTM poskytuje velmi koncentrovanou a pronikavou masáž spodní partie zad, která bývá nejvíce přetěžována. Tlak hydromasáže je ovladatelný, tudíž si každý může zvolit svou ideální intenzitu masáže. Proud vody intenzivně prokrvuje hluboké struktury v oblasti bederní páteře (především erektory páteře a velká zádová fascie).

 Waterfall MassageTM

Waterfall Massage logo.jpg

 Waterfall Massage.jpg Představte si kontinuální proud kaskádové, teplé vody jemně dopadající na Váš krk, ramena či temeno hlavy. Díky tomuto docílíte velmi příjemného a relaxačního uvolnění zatuhlých partií horních zad, krku a hlavy.

 Therapy Wave ZoneTM

Therapy Wave Zone logo.jpg

 Therapy Wave Zone.jpg Therapy Wave ZoneTM je speciální druh masáže, který začíná po celé šířce zespoda zad a jemně postupuje přes střední partie zad až k ramenům a krku. Tímto se nejvíce blížíme efektu klasické masáže, při níž jsou hmaty voleny od beder směrem k hlavě pro dokonalé uvolnění vzpřimovačů trupu. Trysky se dynamicky pohybují kraniálním směrem, díky čemuž je ovlivněna větší plocha těla, než by tomu bylo u trysek statických.

dumvirivek.cz http://dumswimspa.cz/ http://www.virivky-infrasauny.cz/ 

Celkem 70 trysek Vám umožní zacílit svoji terapii na jakoukoliv partii a sval Vašeho těla i díky tomu, že si můžete sami ovládat tlak vody v tryskách.

Current Lift TechnologyTM

Current lift technologie.jpg

V Passion Spas vyvinuli tuto jedinečnou technologii a implementovali ji do nových generací vířivek s protiproudem - modelů Fitness 1 včetně DEEP; Fitness 2 včetně DEEP; Spirit včetně DEEP a Energy včetně DEEP

Na dně vířivky jsou instalovány silné trysky směřující šikmo vzhůru pod plavce a tím ho ve vodě nadnáší. Ovladačem si plavec může regulovat výkon těchto trysek. Sníží-li plavec výkon trysek protiproudu (trysky, které jsou na a pod úrovní hladiny a zajišťují protiproud, který je třeba plaváním překonat), výkon trysek Current Lift TechnologyTM se zvýší a naopak. Znamená to tedy, že pokud si chce plavec při svém tréninku odpočinout, může využit vodní nadnášení touto technologií. Naopak, chce-li plavec plavat naplno, spodní trysky jsou vypnuté a dochází k intenzivnímu tréninku.

dumvirivek.cz http://dumswimspa.cz/ http://www.virivky-infrasauny.cz/ 

Vířivka s protiproudem Vitality DEEP je již v základu vybavena kompletním balíkem exkluzivních systémů na sanitaci, filtraci, ohřev vody či izolaci samotné vany.

Hybrid HeatingTM

Hybrid heating.jpg

virivky infrasauny passion spas ohleduplnost k zivotnimu prostredi.jpg

Všechny vířivky Passion Spas jsou vybaveny Hybrid HeatingTM technologií. Jedná se o kombinaci třístupňové izolace (pěnový nástřik, hliníková vzduchová folie, izolace bočních panelů), Heat Lock systému (silný pochozí termokryt, EverlastTM dna vířivky, třístupňová izolace) a Eco Energy systému (hybridní filtrační čerpadlo, programovatelné ovládání)

BIO-LOKTM

Bio lok.jpg

 Bio lok popis.jpg Povrch skořepiny vířivek Passion Spas je vyroben akrylovou barvou nejvyšší značky Aristech, která obsahuje unikátní antimikrobiální složku Bio-LokTM. Tam zamezuje tvorbě bakterií a přispívá tak velkou měrou k čistotě vody a vířivky.

 Synergy Water Maintenance systemTM

Synergy Watermaintenance system.jpg

 virivky infrasauny passion spas perfektni voda.jpg Jeden z nejúčinnějších sanitačních vířivkových systémů. Kombinace podtlakové kartušové filtrace, ozonizátoru a UV lampy velmi efektivně čistí vodu a snižuje potřebu užití chemických prostředků na sanaci vířivkové vody.


dumvirivek.cz http://dumswimspa.cz/ http://www.virivky-infrasauny.cz/ 

Pochozí termokryt a vysoká míra izolace je také součástí ceny tohoto modelu v základu.

Model Vitality je pro letošní sezónu vybaven Wi-Fi konektivitou, díky které můžete přes Váš smartphone či tablet ovládat a kontrolovat Vaši vířivku na dálku, i když nejste doma.

Díky kombinaci všech těchto exkluzivních masážních a provozních sanitačních systémů je vířivka Passion Spa Vitality DEEP nejlépe vybavenou dvouzónovou vířivkou s protiproudem na trhu.

Cena je uvedena bez dopravy, montáže a může se lišit v závislosti na aplikované sazbě DPH.

MÁTE PŘEDSTAVU O LEPŠÍ CENĚ VÍŘIVKY?

NEVÁHEJTE VYUŽÍT NÁŠ FORMULÁŘ "Navrhněte vlastní cenu" UMÍSTĚN V LEVÉM HORNÍM ROHU STRÁNKY

 

Nové modely Vitality a Dynamic vychází z velmi úspěšných vířivek s protiproudem Fitness serie, tedy Fitness 1 a Fitness 2. Tvar skořepiny je plavací části je stejný a jsou taktéž vybaveny systémem Current lift technology, který výrazně pomáhá při plavání v protiproudu.
Novinkou je lineární instalace 5 velkých "Turbo swm jets" trysek protiproudu (River Swim System), které tvoří kompaktní proud vody pod hladinou a po celé šířce swim spy. Intenzita protiproudu je regulována. Pokud zmírníte sílu protiproudu, tak je tlak vody přesměrován do spodních trysek "Current lift technology", které pak plavce nadnáší. Díky všem těmto technologiím se ve swim spě lépe plave hned od začátku i méně zdatným plavcům. 
Vířivková část je otevřenější. Je vybavena všemi osvědčenými masážními technologiemi - Aqua Rolling Massage, Wave Therapy Zone, Intense Therapy Zone a Waterfall Massage. Zároveň je instalována středová podlahová konzola se silnou centrální tryskou a bočnimi tryskami pro masáž chodidel. Tudíž se jedná opravdu o funkční vířivkovou část, která bude velmi pohodlná.

OBECNÁ SPECIFIKACE

Rozměry DxŠxV: 708 x 225 x 155 cm
Počet sedů: 8
Objem vody l: 15000
Váha vany bez vody kg: 1750
Váha vany celková kg: 16750
Skořepina: Aristech® Acrylic akrylát s vinylesterovou a polyesterovou syntetickou vrstvou
Bednění: standarní, demontovatelné
Boční panely: 8
Bednění materiál: Synthetic 
Konstrukce šasi: Synthetic 
Everlast™ podlaha šasi: Polyester
Vysokohustotní uretanová izolace: Standard 
Držáky nápojů: 8

 

HYDRO-INSTALAČNÍ SYSTÉM

Celkem trysek: 70
Hydromasážní trysky nerezové: 60
Vzduchové trysky: 10
Ventil přisávání vzduchu: 9
Filtr: (2) 50 Square Feet 
Filtrace: vysokoobjemový Vortex Skimmer 
Vnitřní výpusť: 1
Vnější výpustný ventil: 1
Sací koš: 4
Ventil rozdělení tlaku vody: 2
Protiproudové trysky: 5
Podlahové trysky: 2
5” Masážní, směrová, rotační a pulzní trysky: 
3” Směrová trysky: 
2” Směrová trysky: 
Ozonové trysky: 1

 

SPECIFIKACE ČERPADEL

Hydromasážní čerpadlo 1: LX LP300 2,2 kW 
Hydromasážní čerpadlo 2: LX LP300 2,2 kW 
Hydromasážní čerpadlo 3: LX LP300 2,2kW
Hydromasážní čerpadlo 4: LX LP300 2,2kW
Hydromasážní čerpadlo 5: LX LP300 2,2kW
Hydromasážní čerpadlo 6: LX LP300 2,2kW
Filtrační čerpadlo: LX WTC50M 250 W
Vzduchové čerpadlo: LX AP300  300W

 

ELEKTRICKÝ SYSTÉM

Napětí: 230/380 V 
Jištění: 230V-60A/380V-20A 
Plnoprůtokový titanový ohřev: 3 kW 
Řídící systém: Balboa GS523DZ
Osvětlení (18 x multibarevné LED): Standard
Ovládací panel: Balboa TP600

VÝBAVA

Vzduchový masážní systém: ANO-Standard
Podsvícené měkčené opěrky hlavy: 4
StarBrite vnitřní LED podsvícení: ANO-Standard 
Masážní vodopád: ANO-Standard
Vnější LED rohové osvětlení: 2
Aromaterapie: ANO-Standard 
Ozonový sanitární systém: ANO-Standard 
Synergický systém údržby vody: ANO-Standard 
Ultra účinná Dual-Wrap izolace bednění: ANO-Standard 
5/4 ultra účinný Walk-On (pochozí) termokryt: ANO-Standard 
Wifi Ready: ANO-Standard

Kontakty

Nezávazná poptávka


Kontaktujte nás


Ing. Ondřej Nosák

777 605 789
ondrej.nosak@virivky-infrasauny.cz

Vzorkovna


Vzorkovna MARQUIS & PASSION SPAS

Areál BesTen
Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10

Kde nás v areálu najdete?

Fakturační údaje


NO TRADING s. r. o.

U starého nádraží 892/5
104 00 Praha 10 - Uhříněves
IČ: 05295823
DIČ: CZ05295823

Otevírací doba vzorkovny


Vzorkovna je otevřena vždy po předchozí telefonické domluvě se zákazníkem.

Sociální sítě